Aktuality

Mor. Krumlov- Pohořelice 1:2 (0:2)

14. kolo 1. třída dorostu skupina B

Hodnocení trenéra Viléma Dofka:

Začátek zápasu se nám velice vydařil a už v první minutě jsme vedli 1:0. Další branku jsme vstřelili ve 32. minutě, autorem branek byl Trumpeš. Druhý poločas jsme si zkomplikovali vyloučením, kdy byl po dvou žlutých kartách vyloučen Flodr. Domácím se podařilo v závěru pouze snížit na konečných 2:1.

Po podzimní části jsme skončili druzí, ale pouze na úkor horšího skóre. První  jsou po podzimní části Prosiměřice/Višňově.

Přímětice  - Pohořelice 4:0 (2:0)

14. kolo 1.B třída skupina B muži

Hodnocení zápasu trenéra Zdeňka Matouška :

Dnes se nám zápas vůbec nepodařil. První poločas nabídl vyrovnanou partii se spoustou šancí na obou stranách. Nám se bohužel žádná šance nepodařila proměnit, nastřelili jsme 2x břevno a 1x tyč. Domácím se podařilo vstřelit branku hned dvakrát, vždy po standardní situaci. Druhý poločas už byl z naší strany křečovitý, vážnější šanci jsme si už nevypracovali. Domácí potvrdili, že na svém menším hřišti jsou velice nepříjemným soupeřem a dnes zcela zaslouženě vyhráli.

I když se nám tento zápas nevydařil, celkově podzimní část hodnotím velice kladně. Zůstali jsme první s 3 bodovým náskokem na druhou Miroslav. V zimní přestávce se budeme snažit kvalitně připravit na nově vybudované umělé trávě v Pohořelicích  do jarních bojů o postup do 1. A třídy.